KİŞİSEL BİLGİLER

Ad: Fikret Kalendergil
Doğum tarihi: 11 Şubat 1975
Adres: Arabacılar Cad. Pürmüz Sitesi B Blok No:7
Email: fikret_kalendergil_servis@gmail.com
Telefon no: +149 75 23 222 35

HAKKINDA

1975 yılında K.Maraş’ta doğan Fikret Bey, liseyi Özel Şerbetçiler Lisesi’nde okudu.

Gazi Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği bölümünde lisans eğitimi aldı. Üniversitede Yenilenebilir Enerji kulübünde görev alan Fikret Bey, optimize edilmiş güneş enerjili araçların tasarım ve yapımına katkıda bulundu ve takımla birlikte yarışlara katılıp dereceler elde etti. Tübitak gibi platformlara oldukça ilginç projeler sundu. Otomobil fuarlarında tanıtımlarda bulundu.

2010 yılında şirketimize katılan Fikret Kalendergil, Ofis Müdürü pozisyonunda görevini gerçekleştirmektedir.

ÜSTÜN HİZMET

Üst düzey yetkinlikler ve yüksek mühendislik hizmetlerimizle özenli çalışma…

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteriyle doğru iletişim ve sürecin başından sonuna bilgilendirme.

PLANLILIK

Yapılacak işin basamaklarını atlamadan, adım adım çalışma stili.

YETENEKLER

Koordinasyon ve Proje Planlama 86%
Yağ ve Filtre Bakımı 79%
Klima Sistemi 63%
Yenilenebilir Enerji 84%
Fren Onarımı 68%
Lastik ve Tekerlek 60%

IŞ DENEYIMI

CARSERVICE OFİS MÜDÜRÜ

2010 yılında dahil olduğum bu şirkette, profesyonel çalışmayı derinden deneyimleme fırsatı yakaladım. Ofis ortamı ile saha ve atölye arasındaki iletişimi eksiksiz bir şekilde sağlama gayretinde bulunmaktayım.

RALLİ TEKNOLOJİOTOMASYON MÜHENDİSİ

Farklı markaların araçlarına ileri düzey teknolojik fonksiyonlar kazandıran ve geliştirilebilecek projeler hakkında fikirler veren bu firmada, Otomasyon Mühendisi olarak gerçekleştirdiğim görevde kendimi kontrol ve otomasyon alanında geliştirdim.

MİKROTEKNİK AKILLI KIYAFET SAN.MİKROTEKNOLOJİ TEKNİSYENİ

Gün geçtikçe önem kazanan Akıllı Kıyafet sektöründe üretim yapan bu firmada kıyafetlerin teknolojik fonksiyonlarını yerine getiren mikro parçaların bakımıyla ilgili çalışmalar yaptım.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

  • "Kah bizim arabalar kah aile dostlarının araçları bir sorun çıkardığı zaman hiç acaba demeden buraya getiriyorum. İnceleme ve tamirat süreci hakkında şeffaf bir şekilde bilgilendirme yapıp sorunu kısa bir zaman içinde çözüyorlar."

    HARUN PAŞABEY
  • "Arabalar hakkında nispeten bilgili biri olarak gözlemlediğim şu ki kaliteli malzemeler kullanıyorlar. Yapılan iş kesinlikle baştan savma değil. Kullanılan yazılımları ve otomasyon ürünlerini de oldukça beğendim, teknolojiyi yakından takip eden bir firma olduğunu düşünüyorum."

    SELİM KURGAN
  • "Aracım eskiden çabuk arızalanan bir araçtı ve neredeyse birkaç ayda bir parçalarında sıkıntı çıkıyordu. Bu firmanın ününü duyar duymaz geldim ve bir daha böyle bir sorun yaşamadım. Profesyonel bir ekip ruhuyla titiz bir çalışma yürütüyorlar doğrusu. Fiyatlar da gayet makul."

    NERİMAN HASÇINAR
Translate »