HİZMET AÇIKLAMASI

Tasarım

Bu alanda uzmanlaşmış bir kadro ile öncelikle, tasarım süreçleri aktif bir şekilde planlanmaktadır. Bilindiği üzere, iyi ve doğru tasarım her şeyin temelini oluşturmaktadır. Mekanik Tasarım Ekibimiz öncelikle müşteri beklentilerini analiz eder, daha sonra ise en uygun ve en ergonomik tasarımı hayata geçirmek için detaylı çizimler ile müşterinin görüşlerini alarak nihai tasarımı ortaya koyar.

İmalat

Mekanik tasarım ekibimizin ortaya koyduğu tasarım, imalat ekibinin tecrübesi ve ekipmanları ile hayat bulmaktadır. Metalden sanata giden bu yolda tüm süreçler Tasarım ekibi ile birlikte yürütülmektedir. Gereken revizyonlarun olması durumunda, ilgili revizyonlar anında yapılıp süreçlerin uzaması engellenmektedir.

Montaj

Tasarım ve İmalat süreçlerini başarı ile yürüten ekibimiz, sistemlerin kurulumu ve devreye alınması konularında da siz değerli müşterilerimizi yalnız bırakmamaktadır. Anahtar teslim konseptini son ana kadar elden bırakmayan mekanik ekibimiz, montaj sonrası gereken revizyonları da yaparak süreci tamamlamakta ve  iş tesliminden sonra da gerekli servis desteklerini vermektedir.

Translate »