Ayhan Elektromekanik müşterilerine endüstriyel makinaların imalatı ve kurulumları alanında kaliteli ve profesyonel çözümler sunmak amacı ile 2012 yılında Kocaeli’de kuruldu.

Kurulduğu günden bugüne oldukça farklı anahtar teslim projelerini başarıyla gerçekleştiren şirket, anahtar teslimi fabrika montajı, demontajı, lojistiği, makine ve üretim hattı montaj ve kurulumunu yenilikçi, rekabet gücü yüksek, kaliteli ve tek elden daha hızlı çözüme ulaştırma ayrıcalığı sunuyor.

Ayhan Elektromekanik sahip olduğu 450 m2’lik atölyesi ve proje tasarım ofisiyle imalat çalışmalarını yürütmektedir. Ayrıca müşteri istekleri doğrultusunda bir sistemin yetersiz olduğunu veya artık amacını yerine getirmeyen bir sistem olduğunu saptadığında sistemi tekrar ele alır, ergonomik olarak çalışmasını sağlar.

Misyonumuz

Ayhan Elektromekanik çoğunluğu otomotiv sektöründe ve yabancı şirketlerden oluşan imalat şirketlerinin Türkiye’deki makine kurulumlarında ana yükleniciliği üstlenip yapılan projenin teslim tarihine ve standartlara uygun bitirilmesini kendine görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Dürüstlükten ödün vermeden yolumuza devam ederek teknoloji ile paralel olarak gelişmeye devam etmek, açık ve başarılı iletişimi kullanmak, çalışan ve müşteri mutluluğunun öneminin her zaman farkında olarak değerlerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmektir.

Hizmetlerimiz:

  • Mekani̇k Tasarımı, i̇malatı ve Montajı
  • Elektri̇k Ve Otomasyon
  • Test ve devreye alma
  • Danışmanlık
Translate »