KİŞİSEL BİLGİLER

Ad: Servet Haşmetli
Doğum tarihi: 2 Mayıs 1964
Adres: Çamsakızı Sokak, Büro Caddesi No:46
Email: hasmetli_servet_servis@gmail.com
Telefon no: +149 75 23 222 35

HAKKINDA

1964 yılında Safranbolu’da doğan Servet Bey, liseyi Akşamsefası Anadolu Öğretmen Lisesi’nde okudu. Girişimci ruhunu daha liseden belli eden Servet Haşmetli, katıldığı organizasyon yarışmalarında bazı başarılar elde etti.

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Üniversite eğitimi boyunca çeşitli girişimcilik konferanslarına ve sertifika programlarına katıldı. Bir yandan da kendini otomobil sektörü kapsamında geliştirmek istedi ve bunun adına çeşitli sempozyumlara ve kurslara katıldı.

Yüksek Lisansını Michigan University bünyesindeki Business of Administration bölümünde gerçekleştirdi. Öğrendiklerini çalışma hayatına uygulamak için 2009 yılında şirketimizi kurdu.

ÜSTÜN HİZMET

Üst düzey yetkinlikler ve yüksek mühendislik hizmetlerimizle özenli çalışma…

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteriyle doğru iletişim ve sürecin başından sonuna bilgilendirme.

PLANLILIK

Yapılacak işin basamaklarını atlamadan, adım adım çalışma stili.

YETENEKLER

Yönetim ve Organizasyon 97%
Lastik ve Tekerlek 88%
Kayışlar ve Hortumlar 60%
İşletme ve Muhasebe 91%
Fren Onarımı 76%
Klima Sistemi 55%

IŞ DENEYIMI

CARSERVICE CEO / KURUCU

Ülkemizin önde gelen oto servis firmalarından birini kurma hayaliyle çıktığım yolda 2009 yılında Car Service’ i kurdum. Sektörün dev araç firmalarıyla ortaklaşa yürüttüğümüz projeler ve anlaşmaların yanısıra geniş bir müşteri kitlesine kaliteli bir hizmet sunduğumuz için mutluyuz.

OPELPROJE OFİS CTO

Araçlar hakkında teknolojik geliştirmelerin tasarlandığı ayrıca markanın reklam ve satış politikaları hakkında projelerin üzerine çalışıldığı proje ofisinde teknoloji şefliği görevini gerçekleştirdim.

VİZYONER MEKANİKPAZARLAMA MÜDÜRÜ

Mekanik parçaların yurtiçine ve yurtdışına pazarlandığı bu şirkette pazarlama alanının incelikleri konusunda kendimi geliştirdim. Ayrıca müdür olmam dolayısıyla yönetim alanında da yetkinlikler kazanmaya başladım.

HOME RENEWSATIŞ DANIŞMANI

Yüksek lisansımı bitirdikten sonra başladığım bu işte müşteriyle iletişim kurma yeteneğimi geliştirdim ve yurtdışında satış sürecinin nasıl işlediğini kavradım.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

  • "Kah bizim arabalar kah aile dostlarının araçları bir sorun çıkardığı zaman hiç acaba demeden buraya getiriyorum. İnceleme ve tamirat süreci hakkında şeffaf bir şekilde bilgilendirme yapıp sorunu kısa bir zaman içinde çözüyorlar."

    HARUN PAŞABEY
  • "Arabalar hakkında nispeten bilgili biri olarak gözlemlediğim şu ki kaliteli malzemeler kullanıyorlar. Yapılan iş kesinlikle baştan savma değil. Kullanılan yazılımları ve otomasyon ürünlerini de oldukça beğendim, teknolojiyi yakından takip eden bir firma olduğunu düşünüyorum."

    SELİM KURGAN
  • "Aracım eskiden çabuk arızalanan bir araçtı ve neredeyse birkaç ayda bir parçalarında sıkıntı çıkıyordu. Bu firmanın ününü duyar duymaz geldim ve bir daha böyle bir sorun yaşamadım. Profesyonel bir ekip ruhuyla titiz bir çalışma yürütüyorlar doğrusu. Fiyatlar da gayet makul."

    NERİMAN HASÇINAR
Translate »