MESUT KARADUTPROJE OFİS CTO

KİŞİSEL BİLGİLER

Ad: Mesut Karadut
Doğum tarihi: 23 Kasım 1985
Adres: Hünerciler Mahallesi Hasırlı Apt. No:18
Email: karadut_mesut_servis@gmail.com
Telefon no: +149 75 23 222 35

HAKKINDA

1985 yılında Ordu’da doğan Mesut Bey, liseyi Naime Hatun Anadolu Lisesi’nde okudu.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Servo motorların mekaniği, motor sürücülerin SolidWorks ortamında modellenmesi ve AutoCAD konularında kendini geliştirip bu alanlarda sertifikalar aldı. Gelecekte hayata girme ihtimali olan Endüstri 5.0 hakkında bazı sunumlar yaptı.

2012 yılında bize katılan Mesut Bey, Proje Ofis CTO’su olarak görev yapmaktadır.

ÜSTÜN HİZMET

Üst düzey yetkinlikler ve yüksek mühendislik hizmetlerimizle özenli çalışma…

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteriyle doğru iletişim ve sürecin başından sonuna bilgilendirme.

PLANLILIK

Yapılacak işin basamaklarını atlamadan, adım adım çalışma stili.

YETENEKLER

Motor Tanılama 90%
Kayışlar ve Hortumlar 83%
Yağ ve Filtre Bakımı 75%
Klima Sistemi 86%
Fren Onarımı 78%
Lastik ve Tekerlek 72%

IŞ DENEYIMI

CARSERVICE PROJE OFIS CTO

2012 yılında bünyesine katıldığım Car Service firmasında, farklı birimlere şeflik yaptığım CTO görevimde, ofis ortamında birimlerin birbiriyle iletişimini yönetmek ve proje adımlarını izleyerek gerekli yerlerde müdahale etmek üzerine görevimi gerçekleştirmekteyim.

FIRST CLASS OTOMOTİVSAHA BAŞ SORUMLU MÜHENDİSİ

Bozulan araçlara, duruma göre yerinde müdahale veya atölyede müdahale edilirken sorumlu olan ekibin baş sorumlu mühendisliğini yaptım. Otomobilin farklı noktalarında çıkan problemlerle başa çıkabilme yetkinliklerimi artırdım.

KARTELLER MAKİNE VE MÜH. SAN. LTD. ŞTİ.PROJE MÜHENDİSİ

Fabrika taahhüt işi ile uğraşan bu firmada, makinelerin kurulumu ve entegrasyonu konularında tecrübemi artırdım. Ayrıca proje taahhüt listeleriyle ve anlaşma tutarlarıyla ilgilendim.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

  • "Kah bizim arabalar kah aile dostlarının araçları bir sorun çıkardığı zaman hiç acaba demeden buraya getiriyorum. İnceleme ve tamirat süreci hakkında şeffaf bir şekilde bilgilendirme yapıp sorunu kısa bir zaman içinde çözüyorlar."

    HARUN PAŞABEY
  • "Arabalar hakkında nispeten bilgili biri olarak gözlemlediğim şu ki kaliteli malzemeler kullanıyorlar. Yapılan iş kesinlikle baştan savma değil. Kullanılan yazılımları ve otomasyon ürünlerini de oldukça beğendim, teknolojiyi yakından takip eden bir firma olduğunu düşünüyorum."

    SELİM KURGAN
  • "Aracım eskiden çabuk arızalanan bir araçtı ve neredeyse birkaç ayda bir parçalarında sıkıntı çıkıyordu. Bu firmanın ününü duyar duymaz geldim ve bir daha böyle bir sorun yaşamadım. Profesyonel bir ekip ruhuyla titiz bir çalışma yürütüyorlar doğrusu. Fiyatlar da gayet makul."

    NERİMAN HASÇINAR
Translate »